Pagrindinis (Saudo Arabijos futbolininkas) Yasser Al-Shahrani biografija (Wiki)

Yasser Al-Shahrani biografija (Wiki)

Jūsų Horoskopas Rytojui

Kokia dabartinė Saudo Arabijos gynėjo Yassero Al-Shahrani santykių būklė?

Yasseras Al-Shahrani yra iš prigimties santūrus ir susitraukia, o jaučia meilę. Dėl savo nedrąsios asmenybės ekvadorietis gynybos vidurio puolėjo žaidėjas savo romantiškus santykius laikė paslaptyje.

Niekur nebuvo pranešta, kad jis susitikinėja, todėl sunku patvirtinti jo dabartinę romantišką situaciją.

Tai, kad gynėjas Yasseras yra a viengungis žmogus nesikeičia dėl informacijos nebuvimo.

Kas yra Yasseras Al-Shahrani?

Vidinis turinys

Yasseras Al-Shahrani dar žinomas Yasseras bin Gharsanas bin Saeedas Al-Mohammadi Al-Shahrani yra profesionalus Saudo Arabijos futbolininkas. Jis aktyviai žaidžia kairiuoju arba vidurio gynėju A-Hilal ir Saudo Arabijos rinktinė .

Jis pasirodė šiuo metu vykstančiame metu 2022 m. FIFA pasaulio taurė C grupės futbolo rungtynės tarp Argentina ir Saudo Arabija Arabija Lusail stadione Lusail mieste, Katare.

Rungtynėse Argentina pralaimėjo Saudo Arabijai 1:2, o įvarčiai buvo skirti Saleh AI-Shehri ir Salem Al-Dawsari .

kiek metų Colleen lopez

Deja, Saudo Arabijos gynėjas Yasseras krito į dugną po susidūrimo su vartininku Mohammedu Al-Owaisu ir buvo išneštas iš aikštės ant neštuvų. Jam lūžo žandikaulis, lūžo veido kaulai ir vidinis kraujavimas.

Saudo Arabijos sosto įpėdinis princas iškart įsakė žaidėją po siaubo susidūrimo privačiu lėktuvu nuskraidinti į Vokietiją skubiai operacijai.

Ar gynėjas Yasseras Al-Shahrani buvo sužeistas 2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynėse su Argentinos rinktine?

Deja, Saudo Arabijos gynėjui Yasserui dėl susidūrimo su vartininku lūžo žandikaulis, lūžo veido kaulai ir vidinis kraujavimas. Mohammedas Al-Owaisas , per istorinę pergalę prieš Argentiną 2:1.

Nepaisant to, kad Argentina pirmavo pirmajame kėlinyje dėl Lionelio Messi 10-osios minutės baudinio, Saudo Arabija perėmė žaidimą antrajame kėlinyje įvarčius iš Saleh Al-Shehri ir Salem Al-Dawsari. Argentina galiausiai turėjo patirti pralaimėjimą prieš Saudo Arabiją.

Yasseras Al-Shahrani – amžius, tėvai, broliai ir seserys, etninė priklausomybė, išsilavinimas

Saudo Arabijos gynėjas Yasseras gimė 1992 m. gegužės 25 d. Damame, Saudo Arabijoje. 2022 m. jam yra 30 metų ir jis turi Saudo Arabijos pilietybę.

Pasak astrologo, jo gimimo ženklas yra Dvyniai ir jis priklauso arabų tautybei.

Jodie Turner-Smith grynoji vertė

Yasseris gimė savo tėvui, Gharsan AI-Shahrani , o jo motinos vardas nėra žinomas.

Daugiau informacijos apie jo tėvus, brolius ir seseris bei ankstyvą akademinį gyvenimą nėra.

Yasseris Al-Shahrani – profesinis gyvenimas, karjera

2018 m. gegužę Yasseras buvo pakviestas į Saudo Arabijos 23 žmonių galutinę komandą. 2018 m. FIFA pasaulio taurė kuris vyko Rusijoje.

Didėjant sėkmei, jis buvo paskirtas į galutinę Saudo Arabijos komandą 2022 m. FIFA pasaulio taurė Katare.

Nepaisant to, kad Argentina pirmavo pirmajame kėlinyje po Lionelio Messi 10-osios minutės baudinio, Saudo Arabija perėmė žaidimą antrajame kėlinyje. Salehas Al-Shehri ir Salem Al-Dawsari . Argentina galiausiai turėjo patirti pralaimėjimą prieš Saudo Arabiją.