Remiantis šaltiniais, žinoma Salem Al-Dawsari yra vedęs vyras. Šiuo metu jis nesidalijo nei žmonos, nei draugės vardo.

2022 m. sausio 30 d. jis paskelbė nuotrauką, kurioje jis matomas laikantis dukrą.

Be to, nėra jokios informacijos apie jo dabartinius ar praeities reikalus.

Kas yra Salem Al-Dawsari?

Vidinis turinys

Salem Al-Dawsari yra Saudo Arabijos žaidėjas, kuris šiuo metu sparčiai išgarsėja po to, kai per rungtynes ​​įmušė antrąjį savo komandos įvartį. 2022 m. FIFA pasaulio taurė C grupės futbolo rungtynės tarp Argentina ir Saudo Arabija Arabija Lusail stadione Lusail mieste, Katare.

Rungtynėse Argentina pralaimėjo Saudo Arabijai 1:2, o įvarčiai buvo skirti Saleh AI-Shehri ir Salem Al-Dawsari .

Be to, jis žaidžia Saudo Arabijos klubo „Ai-Hilal“ krašto puolėju.

Ar Salemas Al-Dawsari pelnė įvartį 2022 m. FIFA pasaulio taurėje?

31-erių futbolininkas, įveikęs Argentiną 2:1 savo C grupėje, įmušė antrą įvartį po savo kolegos komandos žaidėjo. Salehas Al-Shehri .

Nepaisant to, kad Argentina pirmavo pirmajame kėlinyje po Lionelio Messi 10-osios minutės baudinio, Saudo Arabija perėmė žaidimą antrajame kėlinyje įvarčiais iš Saleho Al-Shehri ir Salemo Al-Dawsari. Argentina galiausiai turėjo patirti pralaimėjimą prieš Saudo Arabiją.

Salem Al-Dawsari – amžius, tėvai, broliai ir seserys, etninė kilmė, išsilavinimas

Salem gimė 1991 m. rugpjūčio 19 d. Džidoje, Saudo Arabijoje. 2022 m. jam yra 31 metai ir jis turi Saudo Arabijos pilietybę.

Panašiai jo etninė kilmė yra arabų, o jo gimimo ženklas yra Liūtas pagal astrologinę diagramą.

Žiniasklaidoje nėra jokios autentiškos informacijos apie jo tėvus, brolius ir seseris bei ankstyvą akademinį gyvenimą.

kiek metų yra amar e stoudemire

Salem Al-Dawsari – profesinis gyvenimas, karjera

Iš pradžių Seilemas įstojo į Al-Hilal jaunimo akademiją. Vėliau jis buvo paaukštintas į jaunimo klubą, po kurio 2011 m. pradėjo žaisti vyresnių komandų komandoje. Iš viso per 114 rungtynių pelnė 21 įvartį.

2018 m. sausio 21 d. jis buvo paskolintas „Villarreal CF“ šešiems mėnesiams. Per jo debiutinį žaidimą pakaitomis jo komanda sužaidė lygiosiomis 2:2 prieš Madrido „Real“.

Jis turėjo kontraktą su „Hill“ iki 2019 m. birželio 30 d. Būdamas  Al-Hilal narys, jis laimėjo 2016–2017 m. Saudo Arabijos profesionalų lygą, Karaliaus taurę (2015, 2017 m.), Karūnos princo taurę (2012, 2013, 2016 m. ), ir 2015 m. Supertaurę.

Tarptautinė karjera

Jis buvo pakviestas tarptautiniu lygmeniu su Saudo Arabija 2014 m. FIFA pasaulio čempionato atrankoje. 2012 m. vasario 29 d. jis įmušė pirmąjį įvartį į rinktinę debiutinėse profesionalų rungtynėse su Australija.

2018 m. gegužę jis buvo pakeltas į Saudo Arabijos parengiamąją komandą 2018 m. FIFA pasaulio čempionatui, kuris vyko Rusijoje. Rungtynėse su Egiptu jis pelnė vėlyvą pergalingą įvartį, kuris nuvedė jo komandą į paskutines pasaulio čempionato grupės rungtynes.

2022 m. FIFA pasaulio taurės pasirodymas

Būdamas aktyvus žaidėjas 2022 m. FIFA pasaulio taurė , jis įmušė savo įvartį antrajame kėlinyje per rungtynes ​​su Argentina. Jis vyko 2022 m. lapkričio 22 d., antradienį, val Lusail stadionas, Kataras.

kaitas Parkeris ir Michaelas Lowry

Salem Al-Dawsari – grynoji vertė, atlyginimas

Apskaičiuota, kad Al-Dawsari grynoji vertė yra didesnė nei 2 milijonai dolerių nuo 2022 m. Jis uždirbo didelę sumą iš savo rėmimo sutarties, sutarties ir atlyginimo.

Sudaręs sutartį su Al-Halil, jis gauna metinį atlyginimą 884 000 svarų sterlingų ir savaitinį atlyginimą 17 000 svarų sterlingų .

Kūno savybės - ūgis, svoris

Salemas stovi 5 pėdų 8 colių aukštyje, o sveria apie 71 kg. Be to, jis turi šviesią veido spalvą, įskaitant juodas akis ir tos pačios spalvos plaukus.