Rafaelis Leo šiuo metu manoma viengungis . Kol kas nėra gandų apie buvusius ar esamus santykius, paskalų ar kokių nors sąsajų su juo. Jis nori, kad asmeninis gyvenimas būtų privatus ir įtemptas.

Atsižvelgiant į jo gerą asmenybę ir žavesį, jis tikrai pritrauks gražių merginų ateityje. Jei artimiausiu metu sutiks merginą, tikėkimės, kad jis atsivers ir turėsime apie ką šnekėtis.

Kas yra Rafaelis Leao?

Vidinis turinys

Rafaelis Leo dar žinomas kaip Rafael Alexandre da Conceição Leão yra profesionalus portugalų futbolininkas. Šiuo metu jis aktyviai žaidžia Portugalijos rinktinėje ir „Serie A“ klube „AC Milan“ kaip puolėjas.

Būdamas gyvybingas žaidėjas 2022 m. FIFA pasaulio taurė Portugalijos žaidėjas 80-ąją žaidimo minutę įmušė įvartį prieš Ganą. Jis vyko 974 stadione Dohoje, Katare 2022 m. lapkričio 24 d.

Galiausiai Portugalija 3:2 įveikė Ganą.

Rafael Leao – amžius, tėvai, broliai ir seserys, etninė priklausomybė, išsilavinimas

AC Milan futbolininkas Rafaelis gimė 1999 m. birželio 10 d. Almadoje, Portugalijoje. 2022 m. jam yra 23 metai ir jis turi Portugalijos pilietybę.

Panašiai jo etninė kilmė yra mišri ir, kaip teigia astrologai, jo gimimo ženklas yra Dvyniai.

Be to, jis gimė jo tėvui Antonio Leao ir motinai Conceicao Leao. Jis yra vienišas savo tėvų sūnus ir turi tris seseris, vardu Paulo Leao, Bianca Leao, ir Nadia Leo .

Šiuo metu nėra jokios informacijos, susijusios su jo išsilavinimu.

Rafaelis Leao – profesinis gyvenimas, karjera

Rafaelis savo futbolininko karjerą pradėjo būdamas 17 metų, kai prisijungė prie „Sporting CP B“ lygoje. Ten jis praleido 2 metus ir sužaidė 12 rungtynių bei pelnė 7 įvarčius.

Vėliau 2017 m. jis buvo paskirtas į „Sporting CP“ komandą. Iš viso jis sužaidė tik 5 rungtynes ​​ir įmušė 2 įvarčius. Netrukus po to jis prisijungė prie Prancūzijos lygos 1.

2018–2019 m. išgarsėjęs Lilio „United 1“ komandoje, 2019–2020 m. prisijungęs prie „Serie A“ komandos „AC Milan“ jis padarė geriausią savo karjeros žingsnį.

Nuo tada, kai 2019 m. prisijungė prie „AC Milan“, jis padarė didelę įtaką Italijos klubui – iš viso sužaidė 135 rungtynes ​​ir pelnė 34 įvarčius.

d&b tauta biannca amžius

2021 metais Rafaelis du kartus buvo pakviestas į Portugalijos rinktinę.

Šiuo metu jis yra aktyvus žaidėjas 2022 metų FIFA Pasaulio taurė , žaisdamas Portugalijos rinktinėje.

2022 m. lapkričio 24 d. Rafaelis 89-ąją minutę 2022 m. FIFA Pasaulio taurės rungtynėse prieš Ganą, kuri vyko 974 stadione Dohoje, Katare, pirmą kartą 89-ąją minutę pelnė savo tarptautinį įtvarą.

Rafaelis Leao – grynoji vertė, atlyginimas

Šaltinių teigimu, portugalų futbolininkas Rafaelis Leo ‘s grynoji vertė skaičiuojama, kad yra aplink 1,5 milijono dolerių nuo 2022 m . Turėdamas grynąją vertę milijonais, jis uždirba pakankamai daug kaip futbolininkas.

Be to, jis papildo savo turtus per rėmimo sandorius.

Jim Cantore buvusi žmona

Ar Joao Rafaelis Leao pelnė įvartį 2022 m. Kataro FIFA pasaulio taurėje?

2022 m. lapkričio 24 d. Rafaelis 89-ąją minutę pelnė įtvarą 2022 m. FIFA pasaulio taurės rungtynėse prieš Ganą, kuri vyko 974 stadione Dohoje, Katare.

Prieš savo tikslą, Christiano Ronaldo pelnė debiutinį įvartį 2022 m. FIFA pasaulio čempionate per 65 žaidimo minutes.

Tada, kolega žaidėju, Joao Feliksas 78-ąją žaidimo minutę pridėjo dar vieną įvartį, o tai atvedė Portugaliją į pergalę prieš Ganą 3:0.